Úvod   »   Oblečení a móda   »   Hodinky

Hodinky zvýrazňují naší image a mimo ukazatele času, jsou módním doplňkem, jakéhokoliv outfitu. Velmi záleží na tom, zda zvolíme hodinky pro sportovní nebo slavností příležitost. S hodinkami je to podobné, jako s páskem u kalhot.  Jeden vám rozhodně stačit nebude. 

V případě, že se chystáme jít běhat do parku, nebudeme používat vysoce elegantní hodinky. Zvolíme něco méně okázalého a mimo vzhledu a materiálu, který by měl být lehoučký, se soustředíme i na funkci hodinek. Některé dokonce umí spočítat tepovou frekvenci a pomohou lépe a účelně sportovat.  Naopak vyrážíme-li do společnosti, volíme hodinky tak, aby ladily s dalšími doplňky. Tím může být spona na opasku kalhot, šperky, manžetové knoflíčky a mnoho dalších. V případě koženého pásku se opět soustředíme na materiály, jako jsou kožené brašny, kabelka, boty, pásek. Pokud si vezmeme fialové hodinky k zelenému tričku, hnědým kalhotám a černým botám, budeme sice vědět, kolik je hodin, ale hodinky jinak pozbudou smyslu módního doplňku. Tohle frčí snad jen v Anglii. 

Hodinky se podílejí na tom, že chodíme na určené místo včas a mimo jiné podtrhují celkový dojem. U nás si vyberete z velkého množství pánských i dámských hodinek různých značek, ale také designu. Pro drobnější ženy se nabízí úžasné náramkové hodinky, které mohou být osázené skleněnými kamínky. Pro milovnice velkého ciferníku, který je moderní, máme rovněž připravenou bohatou nabídku. 

Pro elegantní pány nechybí řemínek stříbrné či zlaté barvy, ale stejně tak i kožený. Skutečný labužník hodinek neváhá sáhnout i po platině. Ty se však většinou vyrábějí v exkluzívních malosériových edicích. Vždy záleží pouze na vkusu a finančních možnostech, každého z vás. I levnější hodinky splní dokonale svůj účel, pokud je správně zkombinujeme se zbytkem oblečení. Jestliže kupujeme hodinky sobě, je to velmi snadné. Pokud jste se rozhodli pro hodinky, jako dárek, přemýšlejte nad tím, jaký životní styl daná osoba preferuje. Pro sportovně založené lidi – sportovní design. Pro elegány – elegantní hodinky. To platí, jak u mužů, tak žen. Příjemný nákup. 

Vybrané Značky