Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Pánské hodinky Casio W-752D-1A

Úvod   »   Oblečení a móda   »   Hodinky   »   Pánské hodinky Casio W-752D-1A
Pánské hodinky Casio W-752D-1A

(0 hlasů)

Pánské hodinky Casio W-752D-1A

Cena: 752,07 Kč
DO OBCHODU

Hodinky japonského výrobce Casio jsou v daném odvětví skutečnou celebritou. Značka nabízí precizní výrobky v bohatém portfoliu. Značka Casio přitom těží ze své dlouholeté tradice a ze svých zkušeností. Není se co divit, značka Casio na trhu hodinek existuje už přes 60 let.

Historie hodinek Casio

Na samém počátku Casio vyrábělo kalkulátory, v současné době se společnost Casio řadí ke špičce ledovce hodinářského průmyslu. A jaká je tedy historie Casio? Značka Casio byla založena roku 1957. Jak jsme již psali, Casio se nejdříve specializovala na výrobu kalkulaček. Hodinky přišly na řadu až vroce 1974. Firma Casio přitom zúročila své zkušenosti z výroby kalkulaček. Společnost Casio se neuvěřitelně rychle vypracovala na jednoho z nejúspěšnějích výrobců hodinek. Dnes je společnost Casio jednou z nejoblíbenějších značek hodinek. Snad každý měl nebo toužil po Casio hodinkách. Casio byl a je symbol poctivě vyrobených hodinek. Firma Casio se v současné době věnuje stále výrobě hodinek ale do portfolio značky přibyly i hudební nástroje, fotoaparáty, elektronické diáře a další produkty. Pakliže hledáte kvalitní a moderní hodinky, tak jsou hodinky Casio W-752D-1A jasnou volbou. Oceníte pak hlavně krásný design a propracované provedení. Náramkové hodinky Casio W-752D-1A jsou zosobněním kvality a neotřelého designu. Hodí se pro téměř všechny chvíle, jak do práce, tak na volný čas. V nabídce našeho e-shopu najdete jak dámské, tak pánské hodinky Casio.

Obchod:
brasty.cz
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky