Úvod   »   Oblečení a móda   »   Pánské oblečení   »   Bundy a kabáty

Bundy rozdělujeme podle ročního období, ale pravdou zůstává, že jsou nepostradatelným pánským zbožím, které by rozhodně nemělo chybět v žádném šatníku muže. Během zimy uvítáte jejich hřejivé vlastnosti, větrovky se hodí na výlety s prvním jarním sluníčkem a bundy zvané „šusťákovky“na běhání a volnočasové aktivity.  

Nepromokavé bundy s kapucí zase uvítáte v době sychravého počasí, protože jen málokterý chlap nosí u sebe deštník. Pánské bundy jsou vyrobeny z různých materiálů a v nepřeberném množství stylů, takže si vybere úplně každý. Mnohé se hodí pro každodenní nošení ve městě, jiné naopak na hory či outdoorové aktivity. 

Neméně oblíbené jsou i pánské kabáty různých délek. Každý muž tu a tam zatouží vypadat jako gentleman. Kabáty vynikají svým propracovaným střihem, designem a elegancí. Výtečně vyniknou na štíhlých mužích. K oblíbeným barvám patří stará dobrá klasika: černá, světle i tmavě šedá, hnědá a béžová, ale i tmavě modrá. Pokud se nebojíte vzorů, patří k vysoce elegantním například vzor Glenček. Podšité kabáty unosíte v zimě a lehčí materiály s podšívkou zase na podzim a předjaří.
 
Pánský kabát je nedílnou součástí každého moderního muže. I když jej nenosíte denně, neměl by ve vašem šatníku chybět. Občas se naskytnou příležitosti, kdy na sebe musíte vzít oblek – k tomu se příliš sportovní bunda nehodí. Oblékat stylově se dá v každém ročním období. Při výběru vhodného kabátu právě pro vás si všímejte sladění s ostatními doplňky. 

Vybrané Značky