Úvod   »   Oblečení a móda   »   Pánské oblečení   »   Mikiny

Image je vizitkou každého muže, proto by i pánům mělo záležet na individuální sebeprezentaci. Důležitou součástí mužského projevu je také oblečení, které by mělo vystihovat charakter i podstatu svého nositele. V neposlední řadě je to také příležitost, na kterou se chystá. V nabídce internetového šatníku vengo.cz naleznete oděvy do každého počasí, a pro každou příležitost. Rozhodněte se správně a nakupujte z pohodlí domova na Vengo.cz.

Pánské mikiny bez kapuce 
Mikiny jsou universální kus oblečení, který využijete pro běžné každodenní nošení doma, venku, do práce, na výlet či sportovní aktivity. Jsou teplé, pohodlné a praktické. Dnešní materiály jsou tak kvalitní a měkké, že není potřeba je po vyprání ani žehlit. Stačí sundat ze šňůry, obléci a jít. Mikiny nejsou zdaleka jen součástí pánských šatníků, oblibě se těší rovněž u dámské populace. Mikiny bez kapuce využijete i místo svetru a mohou se oblékat pod bundu. 

Pánské mikiny s kapucí 
Kapuce na mikině není jen módní záležitostí, i když to mnozí tak vůbec nevnímají. Kapuce ochrání před nepříjemným větrem a zahřeje. Tento typ mikiny se většinou nosí místo bundy jako horní vrstva. Ovšem není to podmínkou, dá se nosit i pod bundu. Mikinu s kapucí uvítáte například při pěší túře, když to na vrcholu může hezky fučet, ale i při procházce v parku s vaším čtyřnohým mazlíčkem. Postávat někde ve větru není příjemné a právě tehdy oceníte její funkci.

Propínací nebo přes hlavu 
Mikiny jsou šité i na způsob bundy, kdy si jí můžete zapnout na knoflíky, cvočky či uzávěr. Mikina se zřídkakdy nosí na holé tělo, většinou pod ní přijde tílko, tričko či nátělník s dlouhým rukávem. Mikiny jsou mezi muži natolik oblíbené, že se popularitě těší v jakékoliv podobě. Ať už je přes hlavu či na propínání. Vengo.cz má pro vás připravenou bohatou nabídku pánských mikin různých značek, barev, stylů a designu. Dejte průchod sportovní eleganci a nic nepokazíte. 

Vybrané Značky