Úvod   »   Oblečení a móda   »   Pánské oblečení   »   Trička

Pánská trička za skvělé ceny? Ano u nás je to možné. A co přesně u nás najdete? Stylová, moderní, kvalitní a originální trička. Trička jsou nepostradatelným kusem oděvu. Ať už jste sportovně založený či elegán, tričko je stejně jako spodní prádlo důležitou součástí. Mnoho mužů nosí jednobarevná bavlněná trička i pod košili. Jsou to zkrátka společníci do pohody i nepohody, hodí se pro různé příležitosti. 

Odlište se pomocí originálních triček 
Chcete-li se nějakým způsobem odlišit, lze vybírat z kolekce originálních triček. Pro běžné nošení na doma vystačí klasická pánská trička, která nemusí nikterak vybočovat z řady. Ovšem pro sport a každodenní nošení vybíráme nejen podle velikosti, barvy, ale i střihu a motivů, jež dané tričko zdobí. 

Pánská trička pro každého
Na našem portále vengo.cz najde to své tričko úplně každý muž, ať je vám 20 nebo 60 let. V nabídce máme trička s krátkým, ale i dlouhým rukávem, výstřihem buď kulatým či do V, polo trika – trička s límečkem působící moderně i elegantně. Nechybí pestrá nabídka barev a vzorů, kde najdete i crazy kousky oblíbené především u mladší populace. Trička pro formální příležitosti, sport, volnočasové aktivity, městské toulky či pohodlný spánek najdete na vengo.cz 

Jak vybrat pánské tričko?
Předně je dobré znát svou velikost. Než si tričko koupíte, přemýšlejte, pro jaký účel jej potřebujete. Na běžné nošení, pod košili, sport, do společnosti. Jakmile máte jasno, můžete přejít k samotnému výběru. Ovšem nejen design a velikost rozhoduje. Zkontrolujte z jakého materiálu je tričko vyrobeno, zda se příliš nekrčí a na kolik stupňů je možné ho prát. Je rozdíl mít tričko propocené ze sportu, ušpiněné při práci apod. Pracovní trička budou patrně potřebovat snést vyšší teplotu. Pokud se jedná o tričko pod košili, vhodné je vybírat podle barvy košile – nejlépe se hodí čistě bílé a jiná jednobarevná trička. 

Vybrané Značky