Šperky

(0 hlasů)

Úvod   »   Oblečení a móda   »   Šperky

Šperky používali lidé již od pradávna a za celou svou éru si prošly značným vývojem. Je pravda, že většinou jejich kouzlu podléhají především ženy, ale i pánské šperky mají ve světě módy své pevné místo. Tyto krásné předměty, které spadají do kategorie módních doplňků, nejsou žádnou nutností, ale činí náš život příjemnějším. Šperk bývá nezanedbatelným detailem, který korunuje celek. Někteří si potrpí na extravaganci, výraznosti a jiný na romantickém a jemném pojetí. Velmi také záleží, kam si šperk budeme brát. Zda jdeme na ples nebo uvolněnou párty. 

Nekonečná láska
Prstýnky z naší nabídky budou slušet každé ženě. Ženám s krátkými prsty budou slušet tenké a jemné prstýnky, které opticky jejich prsty nezkrátí, jako když by si vzali široký prsten. Naopak ženy s dlouhými a štíhlými prsty mohou zvolit širší prsten i s větším kamínkem. Pánové naopak vyniknou ve výrazných prstenech, které mohou mít i vygravírované nápisy či jiné ozdoby. 

Náramek vašim rukám padne
Náramek ať už je rebelský nebo elegantní vždy ozdobí dámské či pánské zápěstí. Pokud zvolíme prsten z chirurgické oceli, je vhodné, aby i náramek byl ze stejného či podobného materiálu. Kombinování zlata a stříbra je samozřejmě také možné, ale musíte vědět, které kousky k sobě sedí a disponovat estetickým cítěním. 

Nevšední tovar pro nevšední příležitosti
V naší pestré nabídce jsme mysleli také na společenské události, proto nechybí ani spony do kravaty, pro všechny elegantní muže. V kombinaci s manžetovými knoflíčky, vytvoří velmi slušivý komplet. Tyto spony z chirurgické oceli zvýrazní a oživí vaší kravatu, ať už se jedná o pracovní či slavnostní příležitost. 

I malí se chtějí líbit
I děti se chtějí pochlubit módními trendy nebo kopírovat oblíbené filmové postavy. Proto dopřejte vašim ratolestem trochu potěšení v podobě dětských šperků. Je to pořád menší zlo, než lakování nehtů u malých holčiček. Vždyť náušničky se nasazují už miminkům a klukům nezřídka po jejich narození věnují prarodiče řetízek. Je to krásná památka, která děti mnohdy leč není levná, provází celý zbytek života. 

Vybrané Značky