Sony Playstation Plus Card 90 dnů

Úvod   »   Počítače a kancelář   »   Herní zařízení   »   Příslušenství k herním konzolím   »   Sony Playstation Plus Card 90 dnů
Sony Playstation Plus Card 90 dnů

(0 hlasů)

Sony Playstation Plus Card 90 dnů

Cena: 394,19 Kč
DO OBCHODU

PlayStation Plus Card 90 Day

Co je PlayStation Plus?
* PlayStation Plus je služba pro předplatitele v podobě balíčku, která poskytuje řadu dodatečných funkcí v síti PlayStation Network. Členství v této službě si lze zakoupit v obchodě PlayStation Store. Jako člen služby PlayStation Plus si můžete užívat následující výhody:
* Každý měsíc exkluzivní přístup k síti PSN, hrám minis a hrám pro systém PS one.
* Každý měsíc exkluzivní slevy v obchodě PlayStation Store.
* Exkluzivní přístup k prémiovým avatarům a dynamickým tématům.
* Mezi prvními a přednostně získáte přístup k ukázkám her a zkušebním beta verzím.
* Zkouška plné hry: před zakoupením si můžete plné hry po omezenou dobu vyzkoušet.
* Automatické aktualizace: systém PS3 si můžete nastavit tak, aby automaticky stahoval system software (systémový software), aktualizace her, a dokonce ukázky nových her přímo do systému PS3.

Poznámka:
* Obsah a druhy služeb dostupné členům služby PlayStation Plus se liší podle zemí či oblastí, kde mají registrovaný Sony Entertainment Network account (účet sítě PlayStation Network). Podrobnosti se dozvíte na adrese eu.playstation.com/playstationplus.
* Podrobnosti o funkci automatické aktualizace najdete v průvodci Aktualizujte svůj systém PS3 pomocí funkce Automatického stahování.
* Registrace do služby PlayStation Plus
* Členství ve službě PlayStation Plus si můžete zakoupit v obchodě PlayStation Store stejně, jako si kupujete obsah. Po zakoupení členství se vám v nabídce rozhraní XMB™ (XrossMediaBar) vedle vašeho avatara zobrazí ikona PlayStation®Plus. Ikony budou zobrazeny také u funkcí a obsahu, které jsou exkluzivně dostupné pro členy služby PlayStation Plus.

Více info na http://cz.playstation.com/psn/support/ps3/detail/linked286127/item289591/%C4%8Clenstv%C3%AD-ve-slu%C5%BEb%C4%9B-PlayStation-Plus/

Obchod:
euronics.cz
Dostupnost:
skladem

Podobné produkty z kategórie

Vybrané Značky