Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Apple Lightning - SD Card

Úvod   »   Počítače a kancelář   »   Počítačové příslušenství   »   Čtečky paměťových karet   »   Apple Lightning - SD Card
Apple Lightning - SD Card

(0 hlasů)

Apple Lightning - SD Card

Cena: 661,12 Kč
DO OBCHODU

Lightning čtečkou SD karet z fotoaparátu můžete snadno stahovat fotky a videa z digitálního fotoaparátu do iPadu nebo iPhonu, abyste si je mohli prohlížet na jeho parádním displeji a sdílet je s rodinou a přáteli.

iPad nebo iPhone po vložení SD karty do čtečky automaticky otevře aplikaci Fotky, která všechny fotky organizuje do Okamžiků, Sbírek a Roků. A když si zapnete Knihovnu fotografií na iCloudu, všechny vaše fotky a videa v plném rozlišení se budou bezpečně ukládat na iCloudu a automaticky synchronizovat do aplikace Fotky na všech vašich zařízeních. Pomocí Sdílení fotografií na iCloudu můžete vybrané fotky a videa sdílet jen s lidmi, které vyberete.

Lightning čtečka SD karet z fotoaparátu podporuje standardní formáty fotografií jako JPEG nebo RAW a také formáty videa ve standardním a vysokém rozlišení jako H.264 nebo MPEG-4. Na iPadu Pro podporuje přenos dat rychlostí USB 3, na všech ostatních modelech iPadu a iPhonu podporuje rychlost USB 2.

Kompatibilita
Modely iPhonu
iPhone 5
iPhone 5c
iPhone 5s
iPhone 6
iPhone 6 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus

Modely iPadu
iPad s Retina displejem
iPad mini
iPad mini 2
iPad Air
iPad Air 2
iPad mini 3
iPad mini 4
iPad Pro

Obchod:
euronics.cz
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky