Software

(0 hlasů)

Úvod   »   Počítače a kancelář   »   Software

Software – tedy programové vybavení pro domácnost i kanceláře najdete v naší pestré nabídce na vengo.cz Od operačních systémů, antivirů, grafického software, kancelářské aplikace po multimediální software. 

Operační systémy
U nás naleznete různé operační systémy, jež jsou softwarovým pohonem všech počítačů. Jedná se o základní programové vybavení PC, jež je zavedeno do paměti počítače při jeho startu. Zůstává v činnosti až do jeho následného vypnutí. Klíčovým úkolem operačního systému je zajistit uživateli možnost počítač ovládat. 

Antivirová ochrana 
Počítač je bez antivirové ochrany vystaven 24 hodin nebezpečí. Antivirový program (chcete-li antivir) je počítačový software, jež slouží k identifikaci, eliminaci a odstranění počítačových virů a dalších škodlivých software, které by mohly počítač nenávratně poškodit. Jeho funkci se rozhodně nevyplácí podcenit. 

Grafický software
Grafický software je nezbytným prvkem pro tvorbu grafických návrhů i pro komerční využití. Upravujete-li na svém počítači často fotografie, obrázky či tvoříte videa a další grafiku, pak se bez grafického software rozhodně neobejdete. 

Kancelářské aplikace
Tabulkové procesy, textové editory a jiné programy jsou dnes nedílnou součástí kancelářského vybavení. Existuje široká paleta počítačových programů. Mnohé jsou něčím specifické a najdete je pouze v určitých firmách, jiné jsou naopak součástí každého PC nejen v kancelářích, ale i běžných domácnostech. Na vengo.cz si určitě vybere laik i profesionál. 

Multimediální software 
Multimediální software slouží k práci s obrázky, filmy, hudbou, vypalování či editování. Existují buď kompletní multimediální balíky, ale i takové multimediální programy, jež se specializují pouze na určitou část médií. Rovněž multimediální výukové programy a hry. U nákupu výše zmiňovaných balíků ušetříte s námi až 90% oproti nákupu jednotlivých produktů. 

Vybrané Značky