Sexuální a erotické pomůcky

(1 hlas)

Úvod   »   Sexuální a erotické pomůcky

Erotické pomůcky působí asi podobně, jako koření v jídle. Příliš mnoho koření může někomu vadit, kdežto jiný rád pikantní pokrmy. Tak či tak sexuální život v průběhu času zevšední u každého páru. Pak přichází na řadu experimentování, erotické hračky a oživení sexu pomocí hrátek. Mnohdy je však zapotřebí mnohem více než pouhý lubrikační gel nebo vibrátor. Někteří jedinci se rodí již s bohatou fantazií, ale jiní se sexuálním praktikám postupně učí. U nás najdete vše od kondomů, lubrikačních gelů, erotického prádla, kosmetiky až po afrodiziaka a přípravky ovlivňující pozitivně vaše zdraví.

Jak se dostat spátky do hry
Lubrikační gely činí sex příjemnějším a každý dotek, víc citlivějším. Mohou být různých příchutí: jahodové, čokoládové, višňové a další. Lubrikanty 2v1 navíc umožňují i prožitek z masáže.
Vibrátory, vagíny, mastrubátory, orály i anály nemusíte mít pouze v případě, že zrovna nemáte partnera. Tyto hračky vám pomohou při sexuálních hrátkách a postupně rozvinete i svou fantazii v oblasti erotiky.
Sady erotických pomůcek vám umožní hrát různé hry. Třeba na zlobivou holku, které policie nasadí pouta, školačku s rozvernými culíky, která dostane rákoskou na holou a mnoho dalších. Hry, které vás napadnou a budou v souladu s přáním partnera, mohou být skvělým oživením.
Některé páry mohly zaznamenat pokles sexuální aktivity ať už z pracovních či jiných důvodů. Dostat se opět do sedla vám umožní afrodisiaka. Ty mohou být v podobě gelu nebo kapslí. Obsahují látky, které mají vliv na podporu a kvalitu erekce.

Máte to ve svých rukou
Tak, jako pro muže znamená mnoho jeho chlouba, tak i pro ženu hodně znamenají její prsa. Pokud není žena sama se sebou spokojená, podepíše se to ne jejím sebevědomí, a samotném prožitku sexu. Přinášíme vám přípravek Decofemm beauty breast určený všem ženám, které chtějí zlepšit vzhled svého poprsí. Hormony rostlinného původu ovlivňují jejich tvar, plnost a pevnost. Mimo jiné přípravek pozitivně ovlivňuje PMS – křeče v podbřišku, nadměrné krvácení, klimakterické potíže, návaly, nervozitu, nespavost a hormonální nerovnováhu.

Vybrané Značky