Úvod   »   Sexuální a erotické pomůcky   »   Lubrikační gely

Oheň spalující vášně olizuje svým chtivým jazykem vaše tělo, ale na váš klín zaútočilo nemilosrdné sucho? Nepanikařte a vyzkoušejte oblíbené a osvědčené lubrikační gely, které dokonale zaženou sucho v klíně, a na nezapomenutelný sex bude opět zaděláno. 
Rovněž mezi mnohými partnery oblíbený anální sex si žádá specialitu v podobě lubrikačního gelu, který namísto neobratného a bolestivého zážitku umožní hladké vniknutí. Nejspíš znáte pořekadlo „Kdo maže, ten jede“. Tady to platí dvojnásob. Užít si můžete kluzké a bezbolestné milování na sto a jeden způsobů. Vaší fantazii se žádné meze nekladou a lubrikantům také ne. Tady nehrozí, že zadřete motor, to se spíš unavíte a dojde vám palivo.

Voňavý a chutný sex vám mohou přinést lubrikanty, kterým nechybí chuť nebo parfemace. Lubrikační gely na vodní bázi je potřeba častěji doplňovat, ale je možné kombinovat s erotickými pomůckami či kondomem.

Lubrikační gely jsou nezbytnou součástí vybavení každé domácností nehledě na věk partnerů. Při sexuálních hrátkách zajistí větší kluznost a zlepší požitek. Vybírat je možné mezi lubrikačními gely na vodní bázi nebo silikonovými oleji. Gely představují barevnou a voňavou pomůcku, která nepostrádá i různé příchutě. Gely nejsou výborným pomocníkem pouze v okamžiku, kdy má žena problémy se zvlhčením, ale i jako masážní prostředek. Existují typy gelů, které můžete použít již při milostné předehře a navození správné atmosféry příjemnou masáží.

Třešničkou na dortu může být Durex Play Very Cherry, který má jemně sladkou a ovocnou příchuť. Lubrikanty podpoří jednak zvlhčení, umožní hladší průnik a zároveň brání vniknutí baktérií do pochvy, které často vnikají ze slin. Mnoho partnerů namísto lubrikantů používá sliny, což může vést k nežádoucím zánětům. Vyhněte se nepříjemnostem a sáhněte raději po voňavém a chutném lubrikantu, který je mnohem zdravější alternativou zvlčení.

Vybrané Značky