Sport

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport

Pro někoho je sport neodmyslitelnou součástí života a někdo si jím občas zpříjemní život. Pravdou zůstává, že pravidelné sportování rozhodně patří do zdravého životního stylu. Ať už hrajeme tenis, jezdíme na kole, chodíme na aerobic, běháme v parku. Pohyb přispívá k udržení optimální tělesné váhy, zlepšuje fyzickou kondici a výdrž a celkově upevňuje zdraví. V našem sportovním sortimentu najdete potřeby pro míčové hry, badminton, kuželky, vodní hrátky, fitness, zimní sporty, turistiku, cyklistiku a mnoho dalších. Při každém energetickém výdeji je potřeba tělu dodat správné živiny a k tomu slouží sportovní výživa.

Šetrný k vašim kloubům
S prvními slunečními paprsky to většinu lidí láká do přírody načerpat energii po dlouhé zimě. Výlet do přírody vám usnadní trekingové hole s odpružením. Zajišťují správné držení těla a šetří vaše klouby. Tito pomocníci se mohou stát vašimi věrnými společníky při horských túrách, ale i obyčejné procházce lesoparkem. Zajistí vám správnou ergonomiku a držení těla. Zároveň chrání vaše klouby při prudkých nárazech – například při chůzi z kopce.

Zábava s rodinou
Rozhodnete- li se trávit víkend společně s rodinkou na chalupě, rozhodně nesmí chybět pořádná zábava ve formě kuželek, badmintonu, stolního tenisu a dalších zábavných her. Tyto nejenže vás zabaví, ale rozhodně učiníte něco dobrého pro své zdraví.

V sekci zimních sportů naleznete nejen prošívané kalhoty, hokejky a pomůcky čistě k zimním radovánkám, ale také dresy, helmy a chrániče. Hokejistům, kteří trénují po celý rok, se tato sekce bude zajisté velmi líbit.

Fitness po celý rok
Fitness se dá provozovat po celý rok, a proto se můžete kdykoliv těšit z naší pestré nabídky hodinek, které vypočítají spálené kalorie, tepovou frekvenci, signál alarmu při překroční hodnot a samozřejmě nechybí cvičební pomůcky: gym balls, podložka, posilovací sada, zátěžový pás, činky a mnoho dalšího. Při sportování je důležité dodržovat pitný režim a dbát vyváženému jídelníčku. S tím vám pomohou doplňky stravy pro sportovce.

Vybrané Značky