Cyklistika

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport   »   Cyklistika

K cyklistice nepatří jen kolo, obuv a vhodné oblečení. Patří sem i koloběžky, tříkolky a doplňky, jako jsou počítadla ujetých km, kontrolor tepové frekvence, GPS, láhev na nápoj, držák na láhev, hustilka, zámek na kolo, brýle a další.

S prvními slunečními paprsky pomalu vytahujeme svá zazimovaná kola. První, co musíme udělat je jeho kontrola a seřízení. Nebylo by moc příjemné zjistit, že se nám v půli výletu kolo porouchalo a zbytek cesty ho nést na zádech domů. Mimo stavu kola nezapomínáme vždy předem naplánovat cyklistickou trasu a použít i doplňky. Mezi nezbytné doplňky cyklistické výbavy patří bezesporu i držák a láhev na nápoje. Během fyzické námahy je nutné udržovat pitný režim. Do láhve si při některé zastávce benzínové stanice, restaurace a dalších míst vždy můžete dočerpat čistou vodu nebo koupit nealkoholický drink.

Pokud jste milovníkem cyklistiky a pořádáte pravidelně výlety na kole, pak ke stejnému koníčku určitě vedete i své děti. Nabízíme koloběžky i tříkolky od nejmenších až po větší děti. Zvlášť pro menší děti jsou vhodné termoláhve, které udrží nápoj v požadované teplotě. Podávat uřícenému dítěti studený nápoj by nebylo příliš moudré. Vlažný čaj osvěží nejlépe a termoobal na láhev vám pomůže zajistit jeho správnou teplotu.

Na delší trasy se určitě nevydávejte bez cyklocomputeru. Ten z naší nabídky je přehledný, bezdrátový a disponuje základními funkcemi, jako jsou stopky, teploměr, denní kilometry, rychlost a další. Mimo základního nářadí mějte sebou také vždy hustilku. Inspirovat se můžete v naší nabídce cyklo mix 8 doplňků na kolo. Tato nabídka má několik variant a můžete si vybrat podle libosti: pedály, svítilna, hustilka, zvonek s kompasem, ventilky, lanko, brašnička, nářadí, grip, odrazka, zámek a další. Připravte se na vaše cyklovýlety už nyní. 

Vybrané Značky