Fitness

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport   »   Fitness

Sport patří v dnešní době neodmyslitelně k zdravému životnímu stylu. Ať už běháme, skáčeme, chodíme na aerobic či posilovat. Každý pohyb se počítá a proto je vhodné, používat i přístroje, které vám pomohou kontrolovat vaší výdej, čas a spálené kalorie.

V tomto mohou pomoci hodinky Sigma Sporttester, které bezpečně spočítají nejen spálené kalorie, ale i tepovou frekvenci. Tyto šikovné přístroje pomáhají učinit sport nejen zajímavějším, ale hlavně účinnějším. Spoustu lidí se domnívá, že pokud cvičí je jedno, jak rychle, jak dlouho. To je ovšem omyl. Aby cvičení mělo smysl, a spíše jste si neublížili, je vhodné hlídat tyto důležité údaje a cvičit tak, abyste skutečně dosahovali kýžených výsledků.

Oddané sportovce nezastaví ani vítr, déšť či bláto. Co si však počít, abychom mohli bezpečně sportovat a znát výsledky svého tréninku i za sychravého počasí? Bez starostí můžete použít Polar Nožní snímač rychlosti. Odolává nepřízní počasí stejně tak i potu.

Dokonce při sportování se nemusíte vzdávat hezkých věcí a můžete se barevně sladit se sportovním oblečením a obuvi. Dámský měřič Sigma Sporttester je skvělým pomocníkem pro běh, fitness, jízdu na kole, ale i další kondiční sporty. Pokud mezi vaše oblíbené barvy patří růžová, bílá, černá, modrá, fialová, pak nezapomeňte navštívit náš obchod a pořídit si tohoto pomocníka pro své sportovní aktivity. 
Je pravdou, že žádný přístroj nenahradí skutečný pohyb a cvičení. Pokud však své výsledky chcete vybičovat k dokonalosti, neváhejte si pořídit Ab Tronic X2 elektro-stimulační pás, který pomůže s posilováním vašich svalů s minimální námahou. Výsledky uvidíte už za několik týdnů. Pás nabízí 8 úrovní programu a 10 stupňů intenzity. S tímto pásem v kombinaci s cvičením a správným jídelníčkem budete mít na břiše za pár týdnů pekáč buchet.
 

Vybrané Značky