Míčové sporty

(1 hlas)

Úvod   »   Sport   »   Míčové sporty

K letním měsícům neodmyslitelně patří i venkovní sportovní aktivity a míčové hry nejen na pláži. Přinášíme vám bohatý sortiment venkovní, ale i vnitřní zábavy pro celou rodinku. Během zimy jsme většinou zalezlí doma v teple, pokud zrovna neholdujeme zimním sportům. Přichází čas, kdy si vše můžeme vynahradit.

Pro spestření
Zábavnou hru bowling nejspíš znají všichni a věřte, že zahrát si jí můžete i doma nebo na zahradě. Set obsahuje 8 barevných kuželů a dvě černé koule. Vše je vyrobeno z plastu, a proto je hra vhodná také pro děti. Většinou však člověka nebaví vykonávat jedno a totéž. Obzvlášť děti se začnou po nějaké době nudit. Proto vám přinášíme tip na zpestření dne, aby děti i dospělí mohli různé hry mezi sebou prostřídat. K bowlingu je vhodné pořídit například i badminton nebo sadu pro stolní tenis.
Ani ty nejmenší děti se nemusí strachovat o zábavu. Bowlingový set včelka je určen dětem již od třech let. Šest figurek zobrazuje roztomilé včelky a set obsahuje jednu kouli. V případě sychravého počasí si dětský bowling mohou děti zahrát v předsíni či pokojíčku. Když se děti po chvíli začnou nudit, mohou si hrát s létajícím letadlem, které zaručí spoustu legrace i zábavy. Díky větru se letadýlku roztočí křídla a létá o sto šest. Balení obsahuje i šňůru, která zaručí, že dítěti letadlo neufrnkne.

Důležité je bavit se hrou
Určitě si mnoho dospělých pamatuje na soutěžení v chůzi na chůdech. My vám nabízíme pro vaše nejmenší dětské chůdy, které jsou zárukou zábavy a legrace. Díky nim se děti naučí držet stabilitu a vy si zajistíte, že dítě bude mít po celý víkendový pobyt o různou zábavu postaráno. Během dne se děti díky společenským a venkovním hrám zabaví a také dostatečně unaví. Vy si večer můžete v klidu sednout u krbu s láhví dobrého vínka a odpočívat.

Vybrané Značky