Outdoorové vybavení

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport   »   Outdoorové vybavení

Naše kvalitní outdoor vybavení a veškeré pomůcky pro přežití v přírodě, jsou vhodné pro všechny výletníky a milovníky přírody. Outdoorové vybavení je vhodné pro aktivní trávení volného času a to nejen v přírodě. Vybírat můžete z pestré nabídky karimatek, stanů, kompasů, svítilny, deštníků, až po kapesní nožíky. Mnohé z těchto výrobků využijete i při oblíbeném chalupaření.

Trekingové hole s odpružením jsou nepostradatelným pomocníkem, každého milovníka toulek přírodou. Zajišťují jednak správné držení těla a chrání klouby, před zbytečným opotřebováváním. Hole jsou odpružené a mají nastavitelnou rukojeť. Tohoto pomocníka uvítáte při všech horských túrách a toulání přírodou. Zajišťují správnou ergonomiku a tlumí dopady, které vznikají především při sestupu z kopce. 
Příroda a její počasí je nevyzpytatelné, proto by ve vaší výbavě neměla chybět pláštěnka nebo deštník. Nabízíme roztomilé deštníky pro děti, díky kterým si výlety do přírody zamilují. Přesvědčit se můžete na vlastní oči. Kolekce značek Kidid, Kidorable či Bugzz vyrábějí jedinečné kousky právě pro děti. Barevné a veselé pláštěnky, holínky, deštníky a jiné doplňky pomohou zvládnout i deštivé počasí s dobrou náladou. Děti budou chráněny a nakonec si možná i déšť oblíbí.

Mnoho z vás si jistě ještě pamatuje ledvinky, které se těší velkému zájmu dodnes. Do ní uschováte vše potřebné, co je lépe mít po ruce. Ledvinky obsahují malou a velkou kapsu a jsou bezpečně uzavíratelné na zip. Opasek má nastavitelnou délku a spolehlivé upínání. Materiály určené pro pobyt v přírodě jsou pevné a odolné.

Budete-li chtít v přírodě setrvat nějakou tu chvilinku, je vhodné mít sebou i občerstvení. Nikde nechutná tak dobře, jako v přírodě. K tomu vám poslouží praktická chladící taška, která uchová potraviny čerstvé i v horkých dnech.

Vybrané Značky