Skate a in-line

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport   »   Skate a in-line

Nabízíme vám prodej sportovního zboží a oblečení pro skate a in-line bruslení. U nás najdete pestrou nabídku vybavení na inline sporty, jak pro děti, tak dospělé. Mezi oblíbené sportovní i volnočasové vyžití především kluků patří skateboard. Ten z naší nabídky MINI je z vysoce kvalitního javoru a lepený z devíti vrstev. Nechybí protiskluzový povrch, plastové trucky, PVC kolečka a kuličková ložiska. Ovšem sáhnout můžete i po Longboard, který má větší a měkčí kolečka. Umožňuje lepší stabilitu i přilnavost.

Ať už se vzhlížíte v jízdě na kole, kolečkových bruslích či skateboardu nezapomínejte používat helmu a další chrániče. Možná, že neušetříte vaše finance, ale ušetříte své zdraví. Bezpečí není nikdy dost a tyto pomůcky k těmto sportům neodmyslitelně patří. 
Jako další součást vybavení skate a inline sportů je vhodné oblečení a obuv. Patří sem i pohodlné a savé ponožky. Svým složením i jedinečnou strukturou významně zpříjemní jízdu. Jsou mnohem lepší než klasické materiály, které nejsou tak měkké, savé a pohodlné.
Pokud jezdíte na rampě za domem, vystačíte si s menším počtem doplňků. V případě, že jezdíte i mimo domov nezapomínejte na měřiče tepové frekvence, rychlosti, spálených kalorií a možná, že některým se bude hodit i kompasové zařízení či GPS.

Jako další neodmyslitelná pomůcka všech sportovců je láhev na vodu. Pitný režim se nevyplatí podcenit a zvlášť tam, kde je i zvýšená fyzická zátěž. Tu je vhodné nosit v batůžku, který vám nijak nepřekáží.

Spousta milovníků těchto „kolečkových“ sportů se pohybuje i mimo domov a pak je na místě mít sebou i doklady, které se nejlépe nosí v ledvince. Je jen vaší volbou, zda vám stačí nezbytně důležité věci, které do ní umístíte nebo zvolíte variantu batůžku, kde se toho vejde mnohem více.

Vybrané Značky