Sportovní výživa

(2 hlasy)

Úvod   »   Sport   »   Sportovní výživa

Sportovní výživa patří mezi neodmyslitelnou součást doplňků, každého sportovce. Velkou roli při hubnutí nebo udržování tělesné hmotnosti hraje pitný režim, živiny v podobě vitamínů, minerálů a výživy i ochrany svalů. Některé produkty mají navíc zásadní význam pro zrychlení metabolismu a efektivnější spalování tuků.

Pitný režim s dostatkem minerálů
S pitným režimem vám může pomoci Ionix Drink Fair Power, který je ideální pro doplnění ztracených tekutin po fyzické zátěži. Jeho konzumace je možná před, během i po sportovním výkonu. Obsahuje pro tělo důležité minerály: sodík, hořčík, vápník, draslík, fosfor, ale rovněž L-karnitin, taurin a glutamin. Obohacen je o vitamíny skupiny B. Z jednoho balení uděláte až 60 litrů nápoje, což vám zajistí drinky na delší dobu. Je možné vybírat mezi příchutěmi grep, pomeranč, višeň, mango a ananas. Vhodné je koupit si alespoň dvě příchutě a ty mezi sebou střídat. K nápojům si nezapomeňte pořídit i láhev, která nepostrádá rysku pro snadný přehled, kolik jste už toho vypili a kolik vám zbývá.

Rozjeďte svůj motor
V případě, že se cítíte unaveně a sklesle doporučujeme výrobek Survival Caffeine Fair Power. Tablety obsahují kofein v nejsilnějším povoleném množství. Kofein je často vyhledávanou látkou nejen mezi sportovci, ale i studenty či podnikateli. Výrobek je vhodný pro všechny, kteří chtějí oddálit nebo odstranit únavu a zlepšit koncentraci. Kofein rovněž patří mezi nejběžněji využívanou látku do spalovačů tuků.

Nestrádejte
Pokud cvičíte a stále máte pocit, že se vám nedaří hubnout, mohou v pozadí problému stát sacharidy. V tom případě vyzkoušejte dietní nízkosacharidový nápoj Fair Impact Diet Shake. Je vhodný i jako náhrada jídla. Ve srovnání s ostatními přípravky obsahuje skutečně pouhé minimum sacharidů a tuků, ale vysoký podíl bílkovin. Tělo tak získá nezbytné živiny a má zajištěno postupné uvolňování aminokyselin z různých zdrojů bílkovin – od rychlých až po ty pomalé. Vaše tělo nebude strádat o živiny, hladovět a ani odbourávat vlastní svalovou hmotu.

Vybrané Značky