Vodní sporty

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport   »   Vodní sporty

Léto se kvapem blíží a s ním i vytoužená dovolená. Co by na takové dovolené nemělo určitě chybět, je dobrá zábava. Tu si můžete zajistit tím, že již předem vymyslíte různé druhy zábavy. Mezi nejoblíbenější nejen u dětí, ale i dospělých patří vodní hrátky. Mezi sportovní aktivity ve vodě a na pláži patří bezesporu plážový volejbal, pinkání a házení balónem a badminton. Jenže to platí pro dospělé a větší děti. Jak zabavit ty nejmenší, abychom udrželi jejich pozornost?

Jsou to hračky určené nejmenším a vhodné právě do vody. Od různých kachniček, rybiček, mušliček, hvězdic, lodiček až po přísavky. Ty se dají využít jak při večerním koupání do vany, tak pro hrátky u hotelového bazénu. Pokud jsou hračky ještě pohyblivé, jako z naší nabídky bude mít váš prcek o zábavu postaráno.

Větší děti milují vodní pistole a nutno poznamenat, že někteří dospělí si užívají této zábavy mnohem více než jejich potomci. Vodní pistole nabízíme různých barev (pro holky i kluky) a také jejich velikost se liší v závislosti na věku dítěte. Neméně oblíbené je i vodní dělo, kde si užijí spoustu legrace i tatínkové. Stačí dělo ponořit do vody a nasát vodu. Pak už jen postříkat plnou dávkou svého protivníka.

Pokud se chystáte dovolenou trávit na samotě u lesa obklopení přírodou, rozhodně pro horké dny vezměte sebou dětem bazének. V případě, že máte kousek přehradu, udělejte dětem radost a kupte jim nafukovací člun a nezapomínejte přitom na jejich bezpečí v podobě plovací vesty či nafukovacího kruhu. Malým vodníkům, kteří se rádi potápějí, se do plážové tašky určitě vejde ještě i sada na potápění. Možná vám vyloví nějaký ten poklad.

Vybrané Značky