Zimní sporty

(0 hlasů)

Úvod   »   Sport   »   Zimní sporty

Zimní sporty buď lidé nesnáší, protože jsou zimomřiví a raději dávají přednost sálovým sportům. Nebo je naopak milují a zbožňují vše spojené se zimou a sněhem. Zimních sportů je celá škála, ale mezi nejznámější patří bezesporu lyžování a hokej. Už malí kluci běhají po hřišti s hokejkou a nemusí být vůbec zima. Tento sport platí zajisté zvlášť mezi muži mezi naprostou jedničku. Pokud se jedná o pouhý víkendový koníček a hraní hokeje na zamrzlém rybníku není nutné investovat větší finanční obnos do výstroje. I když i zde hrozí určitá rizika a mnohem lépe uděláte, když si pořídíte alespoň amatérské chrániče, oblečení a další hokejovou výstroj. Jestliže to s hraním hokeje pojmete zcela vážně je na místě nákup profesionálního či poloprofesionálního vybavení.

Za základní vybavení lze považovat nejen kvalitní hokejky, které v naší nabídce nechybí, ale i kalhoty Reebok. Tyto propracované kalhoty mají zvýšený horní okraj, pro lepší ochranu ledvin a kyčlí. Nabízí pohodlí bez omezení pohybu. Kyčle, stehna a páteř jsou chráněny vynikajícím systémem JDP. Jde o systém odvádějící sílu nárazu od citlivých kyčelních kloubů a měkkých tkání.

Pokud jste se vzhlídli v pozici brankáře, pak musíte pamatovat na brankářské betony. Ty jsou absolutní nutností jak pro hobby hráče tak náročné amatéry. O profesionálech nemluvně. Jestli někde hrozí úraz, pak je to s největší pravděpodobností v bráně. Betony z naší nabídky jsou extrémně lehké, ale poskytují vysokou ochranu. Celá konstrukce je tvarována anatomicky a přizpůsobivá.

Co určitě stojí za zmínku, jsou i hokejové rukavice. Námi nabízený model je vhodný pro poloprofesionální, ale i profesionální hráče. Rukavice jsou vyrobeny z nejmodernějších materiálů, jako je jemná zesílená kůže s gripem a extra vysoká ochrana palce.

Nechybí ani další špičkové vybavení včetně chráničů, tréninkových dresů a další. Neváhejte navštívit náš bohatě zásobený eshop a pozvedněte váš koníček na vyšší level, ale především dopřejte sobě nebo svým blízkým patřičnou ochranu a komfort.

Vybrané Značky