Stavebniny

(0 hlasů)

Úvod   »   Stavebniny

Stavebniny představují druh zboží, který tu a tam v životě potřebuje každý, aniž by zrovna stavěl. Přestože svým názvem to láká pomýšlet na stavbu nového, zavítáme do stavebnin i v případě, že renovujeme, přestavujeme své obydlí. Mezi nejběžněji využívané zboží patří obklady, dlažba, dveře, zárubně, bez kterých si jen těžko bydlení představíme, lešení a samozřejmě i chemie.

Patří sem lepidla, příměsi do stavebních hmot, tmely, pěny a jiné pomůcky pro profesionály i víkendové kutily. Cílem každého, kdo staví, kutí či renovuje je vyhledat pokud možno, to nejlepší na trhu za slušnou cenu. Právě o to se snažíme, a proto budeme průběžně náš sortiment obohacovat o nové zboží. Svou pozornost zaměřujeme na prodej stavebního materiálu za nejnižší možné ceny. Ať už jste se rozhodli pro výměnu obkladů, dlažby, plovoucí podlahy, malujete, vyměňujete okna za nové a další.

Dveře a zárubně jsou součást vybavení každého bytu i domu. Kvalitní interiérové dveře můžete vybírat z pestré nabídky: posuvné, shrnovací, protipožární, zasouvací. Každé dveře je nutné vybírat pečlivě, protože se od sebe liší nejen povrchovým materiálem, ale i rámem a výplní. Stejně tak zárubně hrají nemalou roli nejen po estetické, ale i bezpečnostní stránce. Zárubně mohou být obložkové, ocelové a protipožární. Jistě mi dáte za pravdu, že bezpečí je důležité, ale ocelové zárubně nevypadají zrovna vábivě, proto existují i obklady na ocelové zárubně.

V nabídce foliovaných obkladů se nacházejí i poměrně zajímavé dekory v imitaci dřeva. Je potřeba mít na paměti, že tento druh obkladů se hodí do klidnějších domácností bez dětí a zvířat, jelikož jsou náchylné na oděr. Jejich pořizovací cena je nízká, ale pokud na tomto nehodláte šetřit, existují i bytelnější obklady. Dveře a zárubně vyžadují značnou investici v případě, že hledáte nejen estetiku, ale i kvalitu.

Vybrané Značky