Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Dotykový LCD monitor do auta Faytech FT10TMB, 10,4"

Úvod   »   TV, video, audio   »   Televizory   »   LCD do auta   »   Dotykový LCD monitor do auta Faytech FT10TMB, 10,4"
Dotykový LCD monitor do auta Faytech FT10TMB, 10,4

(0 hlasů)

Dotykový LCD monitor do auta Faytech FT10TMB, 10,4"

Cena: 6 990,00 Kč
DO OBCHODU

HDMI konektor, tři videovstupy, rozšířený proudový vstup (8-36 V), robustní komponenty, exkluzivní design, vestavitelný, LED podsvícení, zaručuje pixelovou bezchybnost, kvalitní stojan, rozšířený rozsah teplot, vhodné pro provoz 24/7 - to jsou jen některé z parametrů těchto monitorů. Tomu odpovídá i široký rozsah možností použití dotykového monitoru: jako HTPC, monitor bezpečnostního sledovacího systému, televizní monitor, v průmyslu, v kioskových systémech, jako pokladní monitor nebo infoterminál, pro ovládání strojů, v automatizaci domácnosti a mnoha dalších odvětvích a aplikacích. Integrovaný dotykový panel je odolný a přesný. Dotykové ovládání funguje jednoduše přes USB kabel. Funkce dotykového ovládání je podporována všemi běžnými OS Microsoft (CE, WinXP, Vista, Windows 7, Windows 8), Mac a Linux. Dotykový ovladač Faytech funguje na Windows už při přihlášení, ovládání gesty je podporováno bez dalších ovladačů. Díky možnosti přehrávání vyšších rozlišení (například 1080 p, 1920 x 1200 px) lze používat tyto dotykové monitory v klonovací režimu i s výrazně většími displeji. Ovládání počítače pomocí dotykové obrazovky·Použití v automobilu, PC, HTPC, DVD·HDMI, VGA, S-Video, 2x Video-In Produkt podobný jako na obrázku Stojan Dálkové ovládání Ovladače na přiloženém CD 12V kabel do autozásuvky Napájecí zdroj, 100-240 V Připojovací kabel .

Obchod:
conrad.cz
Rozlišení:
1360 x 768
Provozní napětí (text):
DC 11,5 - 14 (600mA)
Úhlopříčka displeje (v cm):
25.4 cm
Vlastnosti monitorů:
Dotyková obrazovka
Úhlopříčka displeje (v palcích):
10 "
Typ monitoru (kategorie):
Dotykový displej
Dostupnost:
do týdne

Vybrané Značky