Úvod   »   Zážitky

Zážitky jsou okamžiky, které si pamatujeme celý život. Právě proto patří mezi nejčastěji využívané, jako dárek nejen sobě, ale i našim blízkým. Pokud chceme někomu věnovat dárek, který nebude nikdy zapomenut, jsou to právě zážitky. Pro odvážnější povahy to mohou být adrenalinové sporty, ale jsou i méně nebezpečné zážitky v podobě hluboké relaxace na speciální masáži, koupel ve víně, vyhlídkový let, den na jachtě, japonské tetování a další. Mezi velmi praktické a nezapomenutelné zážitky, které daná osoba může využít i ve svém životě patří například barmanský kurz, kurz fotografování, změna image nebo moderování v rádiu. Některé zážitky mohou danou osobu oslovit natolik, že jim to zcela změní život. Z více než sto možností si určitě vybere každý.

Líbí se vám keramické předměty a víte o někom z vašich blízkých, že má podobné zájmy? Pak se společně můžete přihlásit do kurzu keramiky. Mimo nových zážitků a přátel si odnesete sebou základní techniky keramiky. To můžete pak dále rozvíjet až do profesionální podoby nebo si ponechat alespoň tyto základy, pro víkendové tvoření.

Co byste řekli hýčkání vaší pleti ryzím zlatem? Poskytne pleti dokonalé okysličení, detoxikaci, regeneraci a navíc stimuluje metabolismus a chrání buněčnou DNA. Pomáhá ke zpevnění těla a přináší pokožce jas a energii. Po takovéto proceduře se budete cítit, jako v sedmém nebi.

Většinou máme hlavu v oblacích a ulétáme do různých snů. To nebe si můžete přiblížit a pod vedením profesionálů si vyzkoušet roli vojenského letce na simulátoru, který dokáže zinscenovat skutečný boj na nepřátelský cíl. Občas není na škodu totálně vypnout a nechat se unést do jiného světa. Ona vám ta realita stejně nikam neuteče.

Nabízíme vám zážitky od seskoků padákem, paintball, windsurfing, rafting, potápění až po hýčkání na masáži, jízdu na vznášedle, různé kurzy až po středověkou hostinu. Kde jinde najdete tak bohatý výběr zážitků, než u nás? Nechte se inspirovat bohatým výběrem a vrhněte se do toho rovnou po hlavě.

Vybrané Značky