Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/clients/client0/web2/web/bin/produkty.php on line 128

Colgate Zig Zag Plus Medium střední zubní kartáček + cestovní krytka 1 kus

Úvod   »   Zdraví   »   Péče o zuby   »   Zubní kartáčky   »   Colgate Zig Zag Plus Medium střední zubní kartáček + cestovní krytka 1 kus
Colgate Zig Zag Plus Medium střední zubní kartáček + cestovní krytka 1 kus

(0 hlasů)

Colgate Zig Zag Plus Medium střední zubní kartáček + cestovní krytka 1 kus

Cena: 43,00 Kč
DO OBCHODU

Rozmanitost a mladistvost - Colgate Zig Zag.
Zubní kartáček Zig Zag má středně tvrdé štětiny. Štětiny prostupují hluboko do mezizubních prostor a odstraňují zubní povlak a škodlivé bakterie. Zubní kartáček s nestejně dlouhými štětinkami, pohodlnou rukojetí a flexibilním krčkem pro kvalitnější čištění.
Použití: Kartáček pomáhá vyčistit i těžce dostupná místa. Unikátní štětinky prostupují hluboko do mezizubních prostor a odstraňují zubní povlak a škodlivé bakterie.
Zdravé zuby
Krásné zdravé zuby a zářivě bílý úsměv jsou měřítkem úspěchu, sebevědomí a osobní pohody. Prevence a správná ústní hygiena je nejlevnější a nejjednodušší pomůckou k zachování vlastních zubů po celý život. Pravidelnými kontrolami v ordinaci a správně prováděnou ústní hygienou lze úspěšně bojovat s bakteriálním plakem, který je příčinou zubního kazu, onemocnění dásní, pokročilé fáze paradentózy a nepříjemného dechu.

Obchod:
vmd-drogerie.cz
Výrobce:
Colgate - Palmolive
hmotnost:
0.02kg
Distribuce:
CZ
Dostupnost:
skladem

Vybrané Značky