Blog

5 tipů jak nosit tepláky a vypadat k světu

Zatímco jedni tvrdí, že tepláky jsou určeny výhradně na cvičení, druzí jim oponují a nosí je i v době, kdy se nevěnují sportovním aktivitám. Kdo má pravdu? Pokud víte, s čím tepláky kombinovat, absolutně nic vám nebrání v jejich nošení.

Dámské lodičky: Elegantní obuv na cestu do zaměstnání i za zábavou ve volném čase

Pro dámské lodičky platí, že jsou obuví, která sluší každé ženě. Možná je tomu proto, že se jedná o sexy prvek v obouvání, lodičky na podpatku dodávají nohám krásný tvar, jenž přitahuje zrak opačného pohlaví. Kde mají tyto boty původ a víte, že existuje i pánská varianta?

Jak vybrat zásnubní prsten

Láska patří k nejkrásnějším lidským citům. Může se jednat o lásku k dětem, k rodičům, k rodné vlasti. Neméně důležitou je láska partnerská, kterou řada párů potvrzuje manželským slibem. Jemu obvykle předchází žádost o ruku a zasnoubení, u kterého nesmí chybět zásnubní prsten. Víte, jak ho správně vybrat?

Polyester a jeho role v oděvním a textilním průmyslu

Když se půjdete podívat do obchodů s oděvy po zajímavém oblečení, kterým byste doplnili svůj šatník, narazíte v mnoha případech na to, že obsahuje kromě bavlny či bambusu také polyesterové vlákno. Nebo je jen přímo z něho vyrobeno. Má to svůj důvod. Podívejme se na výhody i nevýhody polyesterových oděvů.

Cestovní kufr: Jak jej správně vybrat?

Kufr je praktickým společníkem na cesty, bez kterého se často neobejdeme. Aby bez problému unesl všechny vaše věci, a přitom zůstal skladný a snadno přenosný, je důležité být při výběru pozorný. Výběr cestovního kufru však není nic složitého, ovšem vybírat byste ho měli přesně na míru pro sebe a cesty, na které chcete vyrazit.

Jak vybrat šperky? Jaká je jejich role v dnešním životě

Lidé se šperky zdobili odpradávna. Ať to bylo jen kvůli okrase, nebo z náboženských důvodů. Ostatně hodně se o tomto dozvídáme z archeologických vykopávek. Touha po kráse vedla naše předky k výrobě nádherných šperků, jež si v ničem nezadají s těmi dnešními. Jaká je však aktuální nabídka šperků na současném trhu? Co si můžeme dát na sebe a jaké jsou trendy?

Jaké nejvýraznější módní trendy ovládnou léto 2022?

Nevadí, jestli oblékáte nadměrné velikosti, nejprodávanější konfekční velikosti nebo XS kousky. V letních vodách letošních trendů si svůj model uloví každá žena! Vrátíte se na přelom tisíciletí s bokovkami, nebo podlehnete vábení plisované sukně?

Jak vybrat dámské šaty?

Dámské šaty – tato položka má v ženském šatníku nezaměnitelné místo, a to z několika různých důvodů. Každá žena má svůj osobitý styl, do každého z nich šaty určitého druhu zapadají. Hodí se na všechny typy postav a taktéž pro všechny věkové kategorie.

Jak si vybrat podprsenku

Je málo druhů oblečení, které jsou tak ryze ženské. Mezi ně patří podprsenka, bez níž málokterá žena či dívka vyjde ven z domu. Jak se vyznat v nabídce a podle čeho byste měli vybírat správnou velikost tohoto spodního prádla?

Tenisky Veja: Značka s příběhem nabízející kousky s jedinečným designem

Trh s teniskami je plný známých velkých značek. O teniskách značky Veja jste však možná ještě ani neslyšeli. Tato značka je však velmi specifická a byla by škoda neseznámit se s jejími produkty. Stojí za nimi totiž řada zajímavostí, díky kterým jsou tyto tenisky jedinečné.