Blog

Dámské plavky: Které modely by letos neměly chybět ve vašem šatníku?

Jedná se o titěrný kousek oděvu, a přesto ženy jeho výběr málokdy nepodceňují. Řeč je o dámských plavkách. Jaká je jejich historie i současnost? A které modely jsou právě pro vás nejvhodnější?

Tenisky Veja: Značka s příběhem nabízející kousky s jedinečným designem

Trh s teniskami je plný známých velkých značek. O teniskách značky Veja jste však možná ještě ani neslyšeli. Tato značka je však velmi specifická a byla by škoda neseznámit se s jejími produkty. Stojí za nimi totiž řada zajímavostí, díky kterým jsou tyto tenisky jedinečné.

Bavlna: Jaké jsou její vlastnosti a co všechno se z ní vyrábí

Je tomu už hodně dávno, co lidé objevili užitek bavlníku a začali z něho vyrábět bavlněné látky. Jejich obliba v čase nijak nezeslábla, protože nabízejí vlastnosti, které těžko něco jiného nahradí. Bavlna jako přírodní materiál nachází uplatnění především v textilním průmyslu. Co všechno ještě o bavlně nevíte?

5 tipů jak nosit tepláky a vypadat k světu

Zatímco jedni tvrdí, že tepláky jsou určeny výhradně na cvičení, druzí jim oponují a nosí je i v době, kdy se nevěnují sportovním aktivitám. Kdo má pravdu? Pokud víte, s čím tepláky kombinovat, absolutně nic vám nebrání v jejich nošení.

Jak vybrat šperky? Jaká je jejich role v dnešním životě

Lidé se šperky zdobili odpradávna. Ať to bylo jen kvůli okrase, nebo z náboženských důvodů. Ostatně hodně se o tomto dozvídáme z archeologických vykopávek. Touha po kráse vedla naše předky k výrobě nádherných šperků, jež si v ničem nezadají s těmi dnešními. Jaká je však aktuální nabídka šperků na současném trhu? Co si můžeme dát na sebe a jaké jsou trendy?

Dámské lodičky: Elegantní obuv na cestu do zaměstnání i za zábavou ve volném čase

Pro dámské lodičky platí, že jsou obuví, která sluší každé ženě. Možná je tomu proto, že se jedná o sexy prvek v obouvání, lodičky na podpatku dodávají nohám krásný tvar, jenž přitahuje zrak opačného pohlaví. Kde mají tyto boty původ a víte, že existuje i pánská varianta?

Jak vybrat zásnubní prsten

Láska patří k nejkrásnějším lidským citům. Může se jednat o lásku k dětem, k rodičům, k rodné vlasti. Neméně důležitou je láska partnerská, kterou řada párů potvrzuje manželským slibem. Jemu obvykle předchází žádost o ruku a zasnoubení, u kterého nesmí chybět zásnubní prsten. Víte, jak ho správně vybrat?

Pánské bundy pro každou příležitost, které by neměly chybět ve vašem šatníku

I když ne všichni pánové sledují aktuální módní trendy, chodit pěkně oblečený chce snad každý. Velmi často si musejí vzít na pomoc rady svých zkušenějších něžných poloviček, které se obvykle v módě vyznají mnohem lépe. Pojďme se podívat na to, podle jakých kritérií byste měli vybírat pánské bundy.

Jakou kabelku si letos pořídit? V módě jsou hobo i mikrokabelky a obří vaky

K ženám kabelky neodmyslitelně patří. Jsou jejich nezbytným módním doplňkem, který podtrhne celý outfit a zároveň plní velmi praktickou funkci. Kam jinam si uschovat všechny podstatné věci, které potřebuje mít žena při sobě. Jak se vyznat v nabídce kabelek a která varianta je nejlepší?

Dámské sukně patří k základnímu vybavení šatníku žen. Jaké jsou aktuální trendy?

Sukně k ženám neodmyslitelně patří. Lze je nosit pro jakoukoliv příležitost – do zaměstnání, ve volném čase i při společenských událostech. Záleží vždy na střihu a použitém materiálu. Pojďme se podívat na historii tohoto kousku oděvu i na to, jaká je aktuální nabídka na trhu.