Blog

Stylové hodinky jsou základem každého outfitu: Jaké pořídit?

Existují doplňky, které by měly být součástí každého šatníku. Kromě slunečních brýlí spadají do této kategorie must-have doplňků také hodinky. Jak vybrat ty správné a proč se hodí opravdu ke všemu?

Jak vybrat zásnubní prsten

Láska patří k nejkrásnějším lidským citům. Může se jednat o lásku k dětem, k rodičům, k rodné vlasti. Neméně důležitou je láska partnerská, kterou řada párů potvrzuje manželským slibem. Jemu obvykle předchází žádost o ruku a zasnoubení, u kterého nesmí chybět zásnubní prsten. Víte, jak ho správně vybrat?

Cestovní kufr: Jak jej správně vybrat?

Kufr je praktickým společníkem na cesty, bez kterého se často neobejdeme. Aby bez problému unesl všechny vaše věci, a přitom zůstal skladný a snadno přenosný, je důležité být při výběru pozorný. Výběr cestovního kufru však není nic složitého, ovšem vybírat byste ho měli přesně na míru pro sebe a cesty, na které chcete vyrazit.

Vybavení na zimu: Co by nemělo chybět ve vašem šatníku?

Babí neboli indiánské léto je v plném proudu a ani se nechce věřit, že za chvíli budou Dušičky. I když během dne svítí slunce a obloha je krásně blankytná, občas do toho zafouká studený vítr. Ten dává tušit, že je tu přesto je podzim a je třeba se připravit na chladné a sychravé dny. Jaké vybavení na zimu by nemělo chybět ve vašem šatníku?

Jak vybrat běžecké boty

Běhání patří mezi oblíbené volnočasové aktivity. Jeho výhodou je zejména to, že kromě vhodného oblečení a běžeckých bot není třeba žádného jiného vybavení a člověk se hned může pustit do sportování. Pánske či dámské běžecké boty to je jedno, je třeba věnovat dostatek času výběru kvalitních bot, protože se jedná o základ, který má na sportovní výkon přímý vliv. Podle čeho byste se tedy měli řídit?

Dámské sukně patří k základnímu vybavení šatníku žen. Jaké jsou aktuální trendy?

Sukně k ženám neodmyslitelně patří. Lze je nosit pro jakoukoliv příležitost – do zaměstnání, ve volném čase i při společenských událostech. Záleží vždy na střihu a použitém materiálu. Pojďme se podívat na historii tohoto kousku oděvu i na to, jaká je aktuální nabídka na trhu.

Vybíráme batoh: Na co se při jeho koupi zaměřit?

Praktické batohy zpříjemňují pobyt v přírodě a mohou být i vkusným doplňkem městského outfitu. Jaká je jejich historie a nabídka na současném trhu? Proč je výhodné si batoh pořídit?

Podle čeho si správně vybrat sluneční brýle? Nepodceňujte UV filtr a další parametry

Konečně se blíží delší dny, které s sebou přinesou také více slunečního svitu. Pro nás to znamená jediné: nachystat si sluneční brýle, aplikovat na pleť krémy s UV filtry a nachytat vitamin D do zásoby. Nemáte sluneční brýle? Při jejich výběru byste se měli řídit nejen tím, jak vám daný mode slunečních brýlí sluší, ale také tím, jak účinnou ochranu vašemu zraku nabízí. Podle čeho si správně vybrat sluneční brýle?

Péče o obuv: skladování, čištění, impregnace a další tipy

Staráte se o své boty pravidelně? Každý pár vyžaduje péči, která se liší podle toho, z jakého materiálu jsou dané boty vyrobeny. Součástí správné péče o obuv je také místo, na kterém je skladujete. Pojďme se podívat na to, jak se starat o obuv správně a prodloužit tak její životnost.