Blog

5 tipů jak nosit tepláky a vypadat k světu

Zatímco jedni tvrdí, že tepláky jsou určeny výhradně na cvičení, druzí jim oponují a nosí je i v době, kdy se nevěnují sportovním aktivitám. Kdo má pravdu? Pokud víte, s čím tepláky kombinovat, absolutně nic vám nebrání v jejich nošení.

Vhodný materiál trička pro muže: Průvodce výběrem

Není tričko, jako tričko. Různé příležitosti si vyžadují jiné styly oblečení, ale rozdíly panují také v materiálech. Proč se vyplatí upřednostňovat při výběru vhodného trika pouze kvalitní materiály? Jaké druhy materiálů triček vlastně rozlišujeme? Co je aktuálně trendy a proč je vlastnictví několika druhů trik naprosto nezbytné?

Pánské bundy pro každou příležitost, které by neměly chybět ve vašem šatníku

I když ne všichni pánové sledují aktuální módní trendy, chodit pěkně oblečený chce snad každý. Velmi často si musejí vzít na pomoc rady svých zkušenějších něžných poloviček, které se obvykle v módě vyznají mnohem lépe. Pojďme se podívat na to, podle jakých kritérií byste měli vybírat pánské bundy.

Montérky podle vašeho povolání: jaké zvolit a jak je nosit?

Montérky jsou velice oblíbeným pracovním oblečením. Doplnit je můžete klasickými pracovními tričky nebo speciálními oděvy. Vzhled současných montérek a kombinéz je velice přitažlivý. Nemusíte se tedy omezovat pouze na jejich funkčnost, kterou je ochrana oblečení pod montérkami popřípadě pokožky pracovníků. A to jak před znečištěním, tak také před případným poraněním. Montérky a kombinézy jsou totiž vyráběny z odolných, nepropustných materiálů.